510658-2026 - Ergebnis
Ungarn – Mineralwasser – Természetes ásványvíz beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Természetes ásványvíz beszerzése
Beschreibung: Nyári védőitalok körébe tartozó természetes ásványvíz adásvétele értékalapú adásvételi keretmegállapodás keretében
Vorherige Bekanntmachung: 167239-2025
Interne Kennung: EKR000249162025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az Ajánlatkérő (továbbiakban: AK) jelen eljárás 1. szakaszának eredményeként adásvételi keretmegállapodást kíván kötni nettó 902.000.015,-Ft keretösszegben. Ajánlatkérő a keretmegállapodás időtartama alatt legfeljebb a keretösszeg felső határáig jogosult egyedi szerződés(ek) megkötésére, az alábbi hozzávetőleges mennyiségek szerint: 1. tétel: Szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz 0,5 literes, műanyag palackban, 9-16 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 221.444 palack. 2. tétel: Szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz 1,5 literes, műanyag palackban, 4-6 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 3.749.786 palack. 3. tétel: Szén-dioxidmentes természetes ásványvíz 0,5 literes, műanyag palackban 9-16 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 301.965 palack. 4. tétel: Szén-dioxidmentes természetes ásványvíz 1,5 literes, műanyag palackban 4-6 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 2.725.660 palack. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 6.998.855 palack. A részletes műszaki leírás a Közbeszerzési Dokumentumokban (a továbbiakban: KD-ban) került megadásra. A kalkulált mennyiségi adatok az Ajánlattevő (továbbiakban: AT) árképzéséhez nyújtandó segítségként és az AT által benyújtásra kerülő ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A nettó keretösszegre AK lehívási kötelezettséget nem vállal. A keretmegállapodás megkötését követően AK a keretmegállapodás időtartama alatt felmerülő beszerzési igényeit közvetlen megrendelés útján kívánja kielégíteni. Az AK a keretmegállapodás időtartama alatt - valamennyi teljesítési hely esetén - megrendelésenként legalább egy kamionnyi mennyiség megrendelését garantálja. Egy kamion mennyiség alatt AK 28-32 raklap közötti mennyiséget ért. AK tájékoztatja AT-t, hogy 1 raklapnak 583 liter és 832 liter közötti mennyiséget kell tartalmaznia, továbbá 1 raklap kizárólag egyetlen kiszerelésű terméket tartalmazhat (azaz 1 raklapon csak 0,5 literes vagy csak 1,5 literes kiszerelésű termék lehet, függetlenül attól, hogy szénsavas vagy szénsavmentes-e). Nyertes AT-nek a szerződéskötést követően két munkanapon belül írásban tájékoztatnia kell a keretmegállapodás 11. pontjában megjelölt vevői kapcsolattartót arról, hogy: - esetében egy kamionnyi mennyiség hány raklapnak felel meg az előírt 28-32 határértéken belül, - továbbá arról, hogy 1 raklapnyi mennyiség hány liternek felel meg az előírt 583 liter és 832 liter határértéken belül, külön a 0,5 literes és külön a 1,5 literes kiszerelés esetében is.
Interne Kennung: EKR000249162025/1