2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů k tiskovým zařízením pro resort statutárního města Ostravy
Beschreibung: Předmětem DNS jsou dodávky originálního i alternativního spotřebního materiálu pro tisková zařízení a dále také náhradní díly pro tisková zařízení.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124400 Heftklammerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30192113 Tonerkassetten, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů k tiskovým zařízením pro resort statutárního města Ostravy