2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koncepcji spaceru po zawodach – Lubuskie Wirtualne Miasteczko Zawodów oraz graficzno-informatyczne jego wykonanie w ramach projektu: „ZBUDOWANIE SYSTEMU KOORDYNACJI I MONITOROWANIA REGIONALNYCH DZIAŁAŃ NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, SZKOLNICTWA WYŻSZEGO ORAZ UCZENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE, W TYM UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania Lubuskie Wirtualne Miasteczko Zawodów (zw. dalej: WMZ), realizującej projekt ZBUDOWANIE SYSTEMU KOORDYNACJI I MONITOROWANIA REGIONALNYCH DZIAŁAŃ NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, SZKOLNICTWA WYŻSZEGO ORAZ UCZENIA SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE, W TYM UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH. Wykonanie WMZ polega na realizacji wytycznych z definicji projektowej, koncepcji ogólnej oraz specyfikacji techniczno-funkcjonalnej, zawartej w OPZ. W przypadku stwierdzenia braku definicji funkcjonalności, należy ją doprojektować i wykonać wg. wytycznych powołanych przez Zamawiającego specjalistów. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Zamawiający oczekuje cotygodniowych spotkań z Zespołem projektowym. Spotkania odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego mieszczącej się pod adresem ul. Chopina 15 A, 65-031 Zielona Góra. Zespół Wykonawcy dostępny będzie przez cały okres trwania wykonywania zamówienia i musi składać się min. z: Kierownika projektu (min. jedna osoba, który spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (a)); Analityk lub Inżynier systemowy (min. jedna osoba, która spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (b)); Starsi programiści (min. dwie osoby, przy czym każdy z nich spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (c)); Programista Full-stack (min. jedna osoba, która spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (d)); Programista Front-end ( min. jedna osoba, która spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (e)); Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa (min. jedna osoba, która spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (f)); Specjalista ds. testów (min. jedna osoba, która spełnia wymagania wskazane w Rozdziale 7. pkt 7.1. ppkt 4) lit. b (g)). Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Informacje o podmiotowych i przedmiotowych środkach dowodowych znajdują się w rozdziale 8 i 9 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 372660-2025
Interne Kennung: 2/KPO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Termin wykonania zamówienia: 10 miesięcy od dnia podpisania umowy. Harmonogram prac: Etap 1: prace analityczne nad tworzonym rozwiązaniem polecających na: prowadzeniu warsztatów projektowych w siedzibie Zamawiającego, opracowaniu specyfikacji techniczno-funkcjonalnej, opracowanie makiet portalu, opracowanie deklaracji stosowanej, opracowanie scenariuszy, pozostałych działań niezbędnych do rozpoczęcia prac programistycznych nad rozwiązaniem. Czas realizacji etapu: 2 miesiące od dnia zawarcia Umowy. Etap 2: Realizacja funkcjonalności platformy obejmujących moduły: Portalu (logowanie, zarządzanie kontem, informacje o portalu, mapa), Zawodów (lista zawodów, opisy zawodów), Zarządzania (część związana z zarządzaniem użytkownikami oraz zarządzaniem zawodami), Dodatkowo w ramach tego etapu zebrane zostaną materiały niezbędne do realizacji wcześniej opracowanych scenariuszy. Czas realizacji etapu: 4 miesiące od dnia zawarcia Umowy. Etap 3: Realizacja funkcjonalności platformy obejmujących moduł Wirtualnych Spacerów (widok z lotu ptaka, spacery promujące, spacery po podmiotach publicznych, spacery w miejscach związanych z zawodem), w tym wykonanie niezbędnych do jego realizacji zdjęć oraz nagrań. Czas realizacji etapu: 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Etap 4: Realizacja funkcjonalności platformy obejmujących moduły: Grywalizacji (gry, statystyki, tworzenie scenariuszy), Zarządzania (część związana z zarządzaniem grami). Czas realizacji etapu: 9 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Etap 5: Prace dostosowujące oraz optymalizacyjne wynikające z przeprowadzonych spotkań wdrożeniowych, zakres prac etapu dot. w szczególności: prac dostosowujących do potrzeb Zamawiającego wynikających z przeprowadzonych spotkań wdrożeniowych, optymalizacji programistycznych wynikających z przeprowadzonych testów, produkcyjnego wdrożenia rozwiązania, asysty wdrożeniowo-programistycznej: Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia Zamawiającemu asysty wdrożeniowo-programistycznej w postaci 100 godzin roboczych usług programistycznych oraz konsultacyjnych. Usługi te będą wykorzystywane w trakcie realizacji etapu 5, w celu realizacji dodatkowych działań rozwojowych w ramach przedmiotowego zamówienia. Czas realizacji etapu: 10 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Etap 6: Okres gwarancyjny - zgodnie z zał. nr 2 do SWZ (OPZ) i wzorem umowy zał. nr 10 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001