2. Verfahren
Verfahren
Titel: Labdarúgó sportruházati termékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a 2026/2027-es szezonra vonatkozó labdarógó sportruházati és kiegészítő termékek, valamint sportlábbelik beszerzésére
Vorherige Bekanntmachung: 249312-2026
Interne Kennung: EKR000651712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Videoton FC Fehérvár férfi felnőtt és női labdarúgó csapata, utánpótlás labdarúgó csapatai, valamint a klub kereskedelmi és marketing tevékenysége számára a 2026/2027-es szezonra vonatkozó sportruházati és kiegészítő termékek, valamint sportlábbelik beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. A beszerzés tárgya és alapmennyisége: összesen 15.335 db termék beszerzése, ami 146 különféle termékből tevődik össze. A részletes alapmennyiségeket és a műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező specifikáció és ártáblázat tartalmazza. Az ajánlatkérő az alapmennyiségtől – a szerződés tárgyának és egységárainak változatlanul hagyása mellett – legfeljebb +30% mértékű mennyiségi eltérést jogosult alkalmazni. A +30%-os mennyiségi eltérés vetítési alapját az alapmennyiség összesített nettó ellenértéke képezi. A mennyiségi eltérés lehívása az alapmennyiség összesített nettó ellenértéke 30%-ának megfelelő keretösszeg erejéig, az ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozatával történhet. Az ajánlatkérő a mennyiségi eltérés lehívására nem vállal kötelezettséget. Az ajánlatkérő a Videoton FC Fehérvár egységes arculati, vizuális és szponzori megjelenésének biztosítása érdekében előírja, hogy valamennyi megajánlott termék azonos márkájú legyen. További elvárás, hogy valamennyi megajánlott termék gyártói életciklusa lefedje a szerződés teljes időtartamát. Életciklus alatt az Ajánlatkérő azt érti, hogy a szerződés hatálya alatt az Eladó köteles az ajánlatában megjelölt, azonos cikkszámú és műszaki tartalmú termékeket szállítani; azok más termékkel nem helyettesíthetők. Az Ajánlattevőnek a szerződés időtartama alatt munkaidőben – de legalább hétfőtől péntekig 9:00–16:00 óra között – elérhető ügyfélszolgálattal kell rendelkeznie, amely biztosítja az e-mailes és telefonos kapcsolattartást. Az Ajánlatkérő az adásvételi keretszerződés teljesítéséhez kapcsolódóan a szerződés időtartama alatt az alábbi, reklám és promóciós megjelenési lehetőségeket biztosítja az Ajánlattevő számára. A reklám és promociós megjelenések előállítási és legyártási költsége az Ajánlattevőt terheli: 1. Periméter LED reklám a stadionban: a centerpálya mellett, 246×1 méter felületen, mérkőzésenként 5 perc időtartamban (Merkantil Bank Liga és MOL Magyar Kupa). 2. Audiovizuális reklámspot az eredményjelzőn: a mérkőzés előtt 2 perc, a szünetben 1 perc időtartamban. (Merkantil Bank Liga és MOL Magyar Kupa). 3. Ajánlatkérő hivatalos honlapja: az Ajánlattevő logójának elhelyezése hyperlinkként, amely az Ajánlattevő hivatalos honlapjára mutat. 4. Banner megjelenés: az Ajánlatkérő honlapján a főoldalon. 5. Hírlevél megjelenés: az Ajánlattevő logójának és/vagy szponzorációs információjának elhelyezése. 6. Szponzorfalas logómegjelenítés: 4–4 darab logó elhelyezésének lehetősége a szponzorfalon, illetve a nyilatkozófalon. Ajánlattevő feladatát képezi a közbeszerzés tárgyát képező termékek alapmennyiségének a jelen felhívásban megadott teljesítési helyszínre történő szállítása a szerződés hatálybalépésétől számított 21 napon belül. A specifikációban és ártáblazatban, valamint az egyéb dokumentumban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, ill. konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő utalás esetén az ilyen jellegű megnevezés mellé a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is oda kell érteni. A meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, ill. konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való utalás ugyancsak a tárgy egyértelmű beazonosítását szolgálja, Ajánlatkérő ezekkel egyenértékű minőség biztosítása érdekében tett intézkedéseket is elfogad. Egyenértékű termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevő ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel kell bizonyítsa, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a specifikációban és ártáblázatban meghatározott követelményeknek. [321 /2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3)-(6) bek.
Interne Kennung: EKR000651712026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18412200 Sporthemden, 18820000 Sportschuhe, 18822000 Trainingsschuhe, 18932000 Sporttaschen, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen