See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ Mokošica
Beschreibung: Nabava opreme i namještaja za opremanje Osnovne škole Mokošica
Interne Kennung: 14-01/26VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nabava školske opreme i namještaja
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti namještaja i ostale opreme u učionicama i kabinetima, uredima i ostalim prostorijama u rekonstruiranom dijelu Osnovne škole Mokošica.
Interne Kennung: 14-01/26VV-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Nabava računalne opreme
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti informatičke opreme za prostorije u rekonstruiranom dijelu Osnovne škole Mokošica.
Interne Kennung: 14-01/26VV-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Nabava kuhinjske opreme
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti tehnološke opreme za kuhinju i pomoćne prostore kuhinje u u rekonstruiranom dijelu Osnovne škole Mokošica.
Interne Kennung: 14-01/26VV-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39310000 Verpflegungseinrichtungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 14-01/26VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 14-01/26VV-1
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Lot: LOT-0002
Title: Nabava računalne opreme
Internal identifier: 14-01/26VV-2
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30230000 Computer-related equipment
Lot: LOT-0003
Title: Nabava kuhinjske opreme
Internal identifier: 14-01/26VV-3
Additional classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39310000 Catering equipment