510750-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL, polegającej na: 1) Systematycznym odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych (selektywnie zebranych i zmieszanych) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Turośl, 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, tekstylii– (w systemie wystawki) zbiórka odpadów i ich odbiór z posesji właścicieli nieruchomości zamieszkałych;3)Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z (PSZOK) zlokalizowanego w 18-525 Turośl, ul. Łąkowa 4 (przy oczyszczalni ścieków w Turośli). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SWZ – SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne KennungZPK.271.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL, polegającej na: 1) Systematycznym odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych (selektywnie zebranych i zmieszanych) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Turośl, 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, tekstylii– (w systemie wystawki) zbiórka odpadów i ich odbiór z posesji właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 3)Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z (PSZOK) zlokalizowanego w 18-525 Turośl, ul. Łąkowa 4 (przy oczyszczalni ścieków w Turośli). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SWZ – SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.