510753-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen – PROVOZOVÁNÍ VODOVODNÍHO PŘIVADĚČE PRO ZÁSOBENÍ MNÍŠECKÉHO REGIONU PITNOU VODOU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROVOZOVÁNÍ VODOVODNÍHO PŘIVADĚČE PRO ZÁSOBENÍ MNÍŠECKÉHO REGIONU PITNOU VODOU
BeschreibungProvozování vodovodního přivaděče k zásobování Mníšeckého regionu pitnou vodou
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensUveden v zadávací dokumentaci
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPROVOZOVÁNÍ VODOVODNÍHO PŘIVADĚČE PRO ZÁSOBENÍ MNÍŠECKÉHO REGIONU PITNOU VODOU