510771-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden – Vypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVypracování projektové dokumentace a související práce pro „Stavební úpravy Zámek Liberec“
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace, autorský dozor a inženýrská činnost pro projekt „Stavební úpravy zámku Liberec“. Předmět zakázky zahrnuje koncepční řešení celku v architektonické studii, včetně finančního propočtu investičních etap, pro rozhodnutí o členění v následné projekční fázi. Svým rozsahem bude projekt řešit veškeré objekty i podzemní, které se nacházejí v areálu libereckého zámku a jejich související technické i technologické zázemí.
Interne KennungPR/AM 1/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVše uvedeno v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001