See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraam - Monitoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van monitoren ten behoeve van Stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Computertoebehoren.
Vorherige Bekanntmachung: 390418-2021
Interne Kennung: T154736
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000