510795-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli w ramach przebudowy budynku A Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli w ramach przebudowy budynku A Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku
BeschreibungPrzedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności mebli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne KennungDO.262.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39173000 Lagerungseinheiten, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności mebli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz opis przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznika nr 1 do SWZ