510811-2026 - Wettbewerb
Litauen – Elektrofahrzeuge – ELEKTROMOBILIO ĮSIGIJIMAS ĮGYVENDINANT PROJEKTĄ ,,ILGALAIKĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PLĖTROS UŽTIKRINIMAS JONAVOS RAJONE“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ELEKTROMOBILIO ĮSIGIJIMAS ĮGYVENDINANT PROJEKTĄ ,,ILGALAIKĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PLĖTROS UŽTIKRINIMAS JONAVOS RAJONE“
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti elektromobilį įgyvendinant projektą ,,Ilgalaikės priežiūros paslaugų plėtros užtikrinimas Jonavos rajone“ (toliau – Prekės). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0