510814-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Krankenwagen – Achizitie Ambulanta tip C2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie Ambulanta tip C2
Beschreibung: Produsul solicitat este o ambulanță tip C2, tracțiune integrală 4x4, proiectata si echipata pentru acordarea primului ajutor calificat, a asistentei medicale de urgenta prespitaliceasca, monitorizarea si transportul pacientilor, in localitati si in afara acestora, pe drumuri amenajate si neamenajate, in conditii meteorologice specifice tuturor anotimpurilor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4283325_2026_PAAPD1631981
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Produsul solicitat este o ambulanță tip C2, tracțiune integrală 4x4, proiectata si echipata pentru acordarea primului ajutor calificat, a asistentei medicale de urgenta prespitaliceasca, monitorizarea si transportul pacientilor, in localitati si in afara acestora, pe drumuri amenajate si neamenajate, in conditii meteorologice specifice tuturor anotimpurilor.
Interne Kennung: 1