2. Verfahren
Verfahren
Titel: ‘Systeemaanpak voor samenwerking en samenhang van integrale decentrale energiesystemen in de ruimte’
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die een schaalbare aanpak ontwikkelt voor het versnellen, faciliteren en opschalen van gebiedsgerichte integrale energieplannen binnen de gebouwde omgeving. De opdracht richt zich op de zogenoemde tactische ruimte: het domein tussen bestaande situaties, actuele uitdagingen en toekomstige plannen voor de gebouwde omgeving, waarin nog niet voor alle vraagstukken passende oplossingen beschikbaar zijn. In diverse gemeenten worden reeds eerste stappen gezet in de samenwerking tussen betrokken partijen, maar bestaat behoefte aan ondersteuning, handelingsperspectief en mogelijkheden voor opschaling. Zie Aanbestedingsdocument
Interne Kennung: IUC202606100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die een schaalbare aanpak ontwikkelt voor het versnellen, faciliteren en opschalen van gebiedsgerichte integrale energieplannen binnen de gebouwde omgeving. De opdracht richt zich op de zogenoemde tactische ruimte: het domein tussen bestaande situaties, actuele uitdagingen en toekomstige plannen voor de gebouwde omgeving, waarin nog niet voor alle vraagstukken passende oplossingen beschikbaar zijn. In diverse gemeenten worden reeds eerste stappen gezet in de samenwerking tussen betrokken partijen, maar bestaat behoefte aan ondersteuning, handelingsperspectief en mogelijkheden voor opschaling.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die een schaalbare aanpak ontwikkelt voor het versnellen, faciliteren en opschalen van gebiedsgerichte integrale energieplannen binnen de gebouwde omgeving. De opdracht richt zich op de zogenoemde tactische ruimte: het domein tussen bestaande situaties, actuele uitdagingen en toekomstige plannen voor de gebouwde omgeving, waarin nog niet voor alle vraagstukken passende oplossingen beschikbaar zijn. In diverse gemeenten worden reeds eerste stappen gezet in de samenwerking tussen betrokken partijen, maar bestaat behoefte aan ondersteuning, handelingsperspectief en mogelijkheden voor opschaling. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IUC202606100
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71313000 Environmental engineering consultancy services
Additional classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing