See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa parkowania i przechowywania pojazdów i ich części (17 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi parkowania i przechowywania pojazdów o DMC do 3,5 t., o DMC pow. 3,5 t. i części zamiennych zabezpieczonych na koszt Policji zleconych przez KPP Będzin, KMP Bielsko-Biała, KMP Częstochowa, KMP Gliwice, KMP Jastrzębie-Zdrój, KMP Jaworzno, KPP Kłobuck, KPP Myszków, KMP Siemianowice Śląskie, KPP Wodzisław Śląski, KMP Zabrze, KPP Zawiercie, KMP Żory oraz inną jednostkę Policji zlecającą wykonanie usługi za pośrednictwem tych jednostek, całodobowo w każdy dzień roboczy miesiąca oraz soboty, niedziele i święta. Maksymalna odległość parkingu od siedziby jednostki terenowej 30 km. CPV - 98351100-9 – Usługi parkingowe Zamówienie zostało podzielone na 17 części/zadań. Szacowane ilości dób parkowania zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ. Podane wartości są ilościami szacunkowymi i posłużą do wyliczeń w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilości rzeczywiście wykonanych usług parkowania będą wynikały z bieżących potrzeb danej jednostki. Zamawiający wymaga, aby doba parkowania rozpoczynała się od faktycznego przyjęcia pojazdu na parking strzeżony (ustalenie winno być sprecyzowane w godzinach i minutach) i kończyła się po upływie 24 godzin od tego momentu. Zamawiający zostanie obciążony kwotą w wysokości 1/24 stawki dobowej za każdą rozpoczętą godzinę świadczenia danej usługi. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był ubezpieczony przez cały okres trwania umowy, od wszelkich zdarzeń, za które z uwagi na swoją działalność mógłby ponosić odpowiedzialność cywilną oraz za szkody materialne i niematerialne. Tym samym, w przypadku składania oferty: • od 1 do max. 5 zadań – ubezpieczenie OC na kwotę co najmniej 50 000,00 złotych, • powyżej 5 zadań – ubezpieczenie na kwotę, co najmniej 100 000,00 złotych. Zamawiający wymaga, aby aktualna polisa OC była do okazania przez Wykonawcę na każde wezwanie Zamawiającego. UWAGA: Rozliczanie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych świadczeń według cen jednostkowych obliczonych zgodnie ze złożoną ofertą. Maksymalna wartość umowy będzie opiewać na kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację danego zadania podaną na otwarciu ofert. Cenę brutto obliczoną wg Sekcji XVII SWZ należy podać w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający informuje, iż na etapie badania i oceny ofert będzie weryfikował przeliczenie cen jednostkowych podanych w ofertach przez ilości dób dla danego zadania, podane w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), celem zbadania, czy oferta nie przekracza kwoty przeznaczonej na realizację danego zadania. Jeżeli wyliczona kwota będzie wyższa od kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie danego zadania, Zamawiający zdecyduje czy: • zwiększy środki na realizację zadania albo, • do umowy na dane zadanie zostanie wpisana kwota tożsama z wysokością środków przeznaczonych na realizację zamówienia, podaną na otwarciu albo, • unieważni postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 Ustawy Pzp w przypadku przekroczenia kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania i braku możliwości jej zwiększenia, gdy cena oferty dla zadania podana w formularzu ofertowym nie zabezpieczy wykonania ilości usług szacowanych dla danego zadania. Informacja o warunkach udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia: Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca spełni ten warunek, jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował parkingiem o następujących wymaganiach zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ – Wykaz narzędzi tj.: dla każdego oferowanego zadania dysponuje parkingiem zlokalizowanym w odległości nieprzekraczającej 30 km licząc po trasie z siedziby KMP/KPP na wskazany w ofercie parking Wykonawcy - szczegóły Sekcja VII pkt 1.4 SWZ. Wykaz podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych składanych przez Wykonawcę - Sekcja VIII SWZ. Zamawiający zastrzega że Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania parkingiem w jednej lokalizacji, tzn.: bez możliwości podziału zadania /zadań na które Wykonawca składa ofertę na dwa parkingi w dwóch różnych lokalizacjach. Powyższe Zamawiający zastrzega w trybie art. 121 ust 1 Ustawy Pzp tj.: osobiste wykonanie przez Wykonawcę tego zakresu. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający wymaga aby zamówienie zostało wykonane w terminie do 36 miesięcy od dnia zawiadomienia Wykonawcy o rozpoczęciu świadczenia usług, z zastrzeżeniem zapisów Sekcji V SWZ oraz projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 230236-2026
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.), w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. Zgodnie z treścią art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KPP Będzin
Beschreibung: Szacowane ilości dób parkowania zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu ofertowym. Podane wartości są ilościami szacunkowymi i posłużą do wyliczeń w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilości rzeczywiście wykonanych usług parkowania będą wynikały z bieżących potrzeb danej jednostki. Zamawiający wymaga, aby doba parkowania rozpoczynała się od faktycznego przyjęcia pojazdu na parking strzeżony (ustalenie winno być sprecyzowane w godzinach i minutach) i kończyła się po upływie 24 godzin od tego momentu. Zamawiający zostanie obciążony kwotą w wysokości 1/24 stawki dobowej za każdą rozpoczętą godzinę świadczenia danej usługi. Wykonawca winien wskazać w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu ofertowym adres - lokalizację parkingu. Zamawiający zastrzega, że Wykonawca w ramach zadania zobowiązany jest do dysponowania parkingiem w jednej lokalizacji, tzn. bez możliwości podziału pojedynczego zadania na które Wykonawca składa ofertę, na dwa parkingi w dwóch różnych lokalizacjach. W sytuacji braku wskazania przez Wykonawcę na Formularzu ofertowym lokalizacji parkingu lub wskazaniu więcej niż jednej lokalizacji parkingu dla pojedynczego zadania, Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodną z warunkami zamówienia. Odległość parkingu od siedziby jednostki powinna znajdować się w odległości nieprzekraczającej 30 km licząc po trasie z siedziby KMP/KPP na wskazany w załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu ofertowym - adres parkingu Wykonawcy: • odległość parkingu od siedziby jednostki weryfikowana będzie na podstawie najkrótszej trasy ukazanej na portalu https://www.google.pl/maps po wprowadzeniu danych adresowych tj.: adres siedziby jednostki oraz adres parkingu Wykonawcy. • jeżeli parking będzie zlokalizowany w odległości większej niż 30 km od siedziby KMP/KPP, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający będzie weryfikował odległość w ten sam sposób. • adresy siedzib jednostek znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ – Formularzu ofertowym. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był ubezpieczony przez cały okres trwania umowy, od wszelkich zdarzeń, za które z uwagi na swoją działalność mógłby ponosić odpowiedzialność cywilną oraz za szkody materialne i niematerialne. Tym samym, w przypadku składania oferty: • od 1 do max. 5 zadań – ubezpieczenie OC na kwotę co najmniej 50 000,00 złotych, • powyżej 5 zadań – ubezpieczenie na kwotę, co najmniej 100 000,00 złotych. Zamawiający wymaga, aby aktualna polisa OC była do okazania przez Wykonawcę na każde wezwanie Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KMP Bielsko-Biała
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KMP Częstochowa
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Częstochowa
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Gliwice
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KMP Jastrzębie-Zdrój
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Jastrzębie-Zdrój
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Jaworzno
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KPP Kłobuck
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KPP Myszków
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KMP Siemianowice Śląskie
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Siemianowie Śląskie
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KPP Wodzisław Śląski
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KMP Zabrze
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KPP Zawiercie
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC pow. 3,5t dla KPP Zawiercie
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t dla KMP Żory
Interne Kennung: ZP-2380-91/2026 - Zadanie 17