51085-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – POŘÍZENÍ POMALOBĚŽNÉHO DRTIČE ODPADŮ NA KOLOVÉM PODVOZKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOŘÍZENÍ POMALOBĚŽNÉHO DRTIČE ODPADŮ NA KOLOVÉM PODVOZKU
BeschreibungPředmětem koupě je 1 ks pomaloběžného drtiče odpadů na kolovém podvozku s technickými parametry dle přílohy č. 1 návrhu Kupní smlouvy – Technická specifikace.
Interne Kennung19/01/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s ustanoveními § 100 zákona si zadavatel vyhrazuje právo využít níže uvedené vyhrazené změny závazku: Ke změně doby plnění může dojít pouze z důvodu: - vyšší moci, nebo - technické překážky na straně výrobce, která má prokazatelný dopad na možnost dodavatele plnit ve sjednaném termínu a kterou dodavatel nemohl ovlivnit ani při vynaložení veškeré odborné péče.