510859-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb szpitala
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego j.uż. Przedmiot zamówienia został podzielony na 34 Pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 225459-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na asortyment - sprzęt medyczny, jednorazowego użytku, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert nie wpływa na ograniczenie konkurencyjności i nie stanowi problemu w przygotowaniu oferty dla wyspecjalizowanych podmiotów gospodarczych ubiegających się o pozyskanie zamówienia publicznego. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że przedmiot zamówienia został opisany w sposób jednoznaczny, a rynek dostawców specjalistycznego sprzętu jest wyspecjalizowany i dobrze rozpoznany, co umożliwia przygotowanie ofert w skróconym terminie. Skrócenie okresu składania ofert nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców. Zamawiający wskazuje, że skrócenie terminu składania ofert nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców. Przedmiot zamówienia jest jednoznacznie opisany, dokumentacja przetargowa kompletna, a potencjalni wykonawcy działający na rynku posiadają doświadczenie oraz zasoby umożliwiające przygotowanie ofert w skróconym terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 formularz asortymentowo-cenowy.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34