2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Nijkerk en Leusden
Beschreibung: Wij zijn als gemeente Nijkerk en Leusden op zoek naar een geschikte partij om een aansprakelijkheidsverzekering mee af te sluiten. Optioneel komt hier een goed werkgeverschap verzekering bij. 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bevorderen van de concurrentie voor de beste prijs/kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Nijkerk
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Nijkerk
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlengen: 2 (twee) maal 12 maanden
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Leusden
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Leusden
Interne Kennung: 2