2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych dla szkół z terenu Gminy Pelplin w ramach projektu „Włączeni do życia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych dla szkół z terenu Gminy Pelplin w ramach projektu „Włączeni do życia”. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027”. 2. Pomoce będą dostarczane do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pelplin tj.: Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 im. Jana Pawła II w Pelplinie, ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin; Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie, ul. Kościuszki 12A, 83-130 Pelplin; Zespół Kształcenia i Wychowania im. Henryka Sienkiewicza w Rudnie, ul. Szkolna 4, 83-130 Pelplin; Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach, ul. Szkolna 1, 83-130 Pelplin; Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach, ul. Jesionowa 6, 83-130 Pelplin; Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach, Małe Walichnowy 1, 83-122 Małe Walichnowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30231320 Tastbildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer