2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług outsourcingu obejmujących drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest usługa outsourcingu druku, czyli kompleksowe świadczenie usługi drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w jednostkach województwa świętokrzyskiego na urządzeniach, będących własnością Wykonawcy, które zostaną dostarczone i zainstalowane u Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 210503-2026
Interne Kennung: 2601-ILZ.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50313100 Reparatur von Fotokopiergeräten, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest usługa outsourcingu druku, czyli kompleksowe świadczenie usługi drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w jednostkach województwa świętokrzyskiego na urządzeniach, będących własnością Wykonawcy, które zostaną dostarczone i zainstalowane u Zamawiającego