510881-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach wskazanych przez Zamawiającego na zasadach ustalonych w niniejszych SWZ i zgodnie z przekazanym przez Zamawiającego rozkładem jazdy w szacowanej łącznej liczbie 491 000 wzkm dla taboru BN przez okres 12 miesięcy. Podana wielkość zapotrzebowania Zamawiającego w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 2. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z zachowaniem wszelkich przepisów obowiązujących w przewozach osobowych zgodnie z ustawą o czasie pracy kierowców z dnia 16 kwietnia 2004 roku (tekst jednolity: Dz.U. z 2024r. poz. 220 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024r. poz. 1539 z późn. zm.) oraz zgodnie z postanowieniami określonymi we wzorze Umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungpn/08/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001