510901-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zajištění podpory provozu a rozvoje Informačního systému Elektronická evidence soudních sporů (IS EESS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění podpory provozu a rozvoje Informačního systému Elektronická evidence soudních sporů (IS EESS)
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je zajištění rozvoje, údržby a systémové podpory pro stávající Informační systém Elektronická evidence soudních spisů (dále jen „IS EESS“), který spravuje veškerá data a údaje v oblasti soudních sporů (včetně trestní agendy) a umožňuje jejich reportování na základě proměnných vstupních parametrů. Součástí předmětu plnění jsou následující služby: a) poskytování služeb podpory provozu IS EESS a dalších procesů vykonávaných Zadavatelem, poskytování správy a údržby IS EESS, podpory jeho uživatelů a zajištění podpory provozování IS EESS (dále jen „Služby podpory provozu“); b) poskytování služeb rozvoje IS EESS a souvisejících činností při realizaci změn, služeb souvisejících s realizací bezpečnostních opatření a dále služeb souvisejících s ukončením poskytování Služby podpory provozu, a to na základě Změnových požadavků učiněných postupem dle Návrhu smlouvy a v maximálním rozsahu 250 člověkodnů za dobu trvání Návrhu smlouvy (dále jen „Služby na vyžádání“); c) poskytování služeb školení (dále jen „Služby školení“), a to v maximálním rozsahu 20 člověkodnů za dobu trvání Návrhu smlouvy; d) pravidelná aktualizace provozní dokumentace Dodavatelem vztahující se k IS EESS (dále jen „Provozní dokumentace“). Předmět plnění je podrobně popsán v Návrhu smlouvy, zejména v článku III. Předmět smlouvy.
Interne KennungMF-35923/2026/6602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72261000 Software-Unterstützung, 48810000 Informationssysteme, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění podpory provozu a rozvoje Informačního systému Elektronické evidence soudních sporů (IS EESS)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 48810000 Informationssysteme, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.