See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego: 1) Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 3,5 tony, napęd 4x2 - 18 sztuk 2) Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x2 – 5 sztuk 3) Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x4 – 16 sztuk
Vorherige Bekanntmachung: 173403-2025
Interne Kennung: SG.1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 przedmiotowej Ustawy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 3,5 tony, napęd 4x2 - 18 sztuk
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego- samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 3,5 tony, napęd 4x2 - 18 szt.
Interne Kennung: SG.1/2025 część 1
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x2 – 5 sztuk
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego- samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x2 – 5 szt.
Interne Kennung: SG.1/2025 część 2
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x4 – 16 sztuk
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego- samochód ratowniczo – gaśniczy lekki, DMC 7,5 tony, napęd 4x4 – 16 szt.
Interne Kennung: SG.1/2025 część 3