2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Schieland (HHSK), Delfland (HHD) en Rijnland (HHR) wensen een overeenkomst te sluiten voor accountantsdiensten in het kader van de jaarrekeningcontrole (certificerende functie), inclusief de natuurlijke adviesfunctie, IT-audit in het kader van de certificerende functie, Subsidiecontroles waarvoor vanuit de subsidieverstrekker een controleverklaring is vereist. Naar verwachting zal de waarde van de opdracht € 2.505.00,- bedragen.
Interne Kennung: A0386
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Schieland (HHSK), Delfland (HHD) en Rijnland (HHR) wensen een raamovereenkomst te sluiten voor accountantsdiensten in het kader van de jaarrekeningcontrole (certificerende functie), inclusief de natuurlijke adviesfunctie, IT-audit in het kader van de certificerende functie, Subsidiecontroles waarvoor vanuit de subsidieverstrekker een controleverklaring is vereist. Naar verwachting zal de waarde van de opdracht € 2.505.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende diensten wenst een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar, met de optie tot éénmalig drie (3) jaar te verlengen.