2. Verfahren
Verfahren
Titel: STAŁA KONSERWACJA I NAPRAWA ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH, URZĄDZEŃ Z NIMI WSPÓŁPRACUJACYCH ORAZ KONSERWACJA I NAPRAWA KLIMATYZATORÓW TYPU SPLIT I MULTISPLIT W BUDYNKACH WAT
Beschreibung: STAŁA KONSERWACJA I NAPRAWA ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH, URZĄDZEŃ Z NIMI WSPÓŁPRACUJACYCH ORAZ KONSERWACJA I NAPRAWA KLIMATYZATORÓW TYPU SPLIT I MULTISPLIT W BUDYNKACH WAT Zadanie nr 1: Konserwacja i naprawa zintegrowanych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz urządzeń nawiewowo- wywiewnych; Zadanie nr 2: Konserwacja i naprawa klimatyzatorów typu split i multisplit.
Vorherige Bekanntmachung: 539116-2024
Interne Kennung: 128/DRN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja i naprawa zintegrowanych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz urządzeń nawiewowo- wywiewnych
Beschreibung: Konserwacja i naprawa zintegrowanych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz urządzeń nawiewowo- wywiewnych
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Konserwacja i naprawa klimatyzatorów typu split i multisplit
Beschreibung: Konserwacja i naprawa klimatyzatorów typu split i multisplit
Interne Kennung: LOT-0002