See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge projektiranja s projektantskim nadzorom u svrhu obnove zgrada oštećenih potresom
Beschreibung: Predmet nabave su usluge projektiranja s projektantskim nadzorom u svrhu obnove zgrada oštećenih potresom, kako je uređeno Zakonom o obnovi zgrada oštećenih potresom na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (Narodne novine, broj 21/23; u daljnjem tekstu: Zakon o obnovi), Odlukom o donošenju Programa mjera obnove zgrada oštećenih potresom na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (Narodne novine, broj 28/23; u daljnjem tekstu: Program mjera), Pravilnikom o sadržaju i tehničkim elementima projekata obnove, projekta za uklanjanje zgrade, projekta za građenje zamjenske obiteljske kuće i projekta za građenje višestambene i stambeno-poslovne zgrade oštećene potresom na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (Narodne novine, broj 28/23; u daljnjem tekstu: Pravilnik o sadržaju i tehničkim elementima projekata obnove) te sukladno ostalim relevantnim zakonskim i podzakonskim propisima koji se primjenjuju u odnosu na predmet nabave i provedbu ugovora o javnoj nabavi te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Za potrebe ovog postupka javne nabave, iz navedenih dokumenata se primjenjuju relevantni dijelovi koji se odnose na usluge projektiranja s projektantskim nadzorom.
Interne Kennung: VV/2024-590
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Kategorija 2-Projektiranje zgrada koje nisu pojedinačno zaštićeno kulturno dobro ili koje su izvan povijesno urbane cjeline Grada Zagreba i izvan kulturno povijesnih cjelina na području obuhvaćenom Zakonom o obnovi zgrada oštećenih potresom na području Grada Zagreba,Krapinsko-zagorske županije,Zagrebačke županije,Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije , uključujući projektantski nadzor
Beschreibung: Nabava obuhvaća nabavu usluge projektiranja zgrada koje nisu pojedinačno zaštićeno kulturno dobro ili koje su izvan povijesno urbane cjeline Grada Zagreba i izvan kulturno povijesnih cjelina na području obuhvaćenom Zakonom o obnovi, uključujući projektantski nadzor, sukladno zahtijevanim tehničkim specifikacijama, troškovnicima i ostalim zahtjevima koji će se preciznije odrediti u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu u II. stupnju dinamičkog sustava nabave.
Interne Kennung: VV/2024-590-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 73110000 Forschungsdienste, 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden