2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten en beveiligingstechniek
Beschreibung: Beveiligingsdiensten, Beveiligingstechniek en Particuliere Alarm Centrale (PAC) ten behoeve van gemeente Zuidplas. -
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Maximaal 5 aanmeldingen die voldoen aan de selectiecriteria gaan door naar de gunningsprocedure. Er zijn 3 percelen waarop aangemeld kan worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: a. Brand-, opening- en sluitrondes van gemeentelijke gebouwen. b. Alarmopvolging van gemeentelijke gebouwen. c. Beveiligingsdiensten (objectbeveiliging) t.b.v. gemeentelijke gebouwen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Beveiligingstechniek en Particuliere Alarm Centrale (PAC)
Beschreibung: a. Meldkamerdiensten t.b.v. gemeentelijke gebouwen. b. Beheer, preventief- en correctief onderhoud t.b.v. gemeentelijke gebouwen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Beveiligingsdiensten , Beveiligingstechniek en PAC (integraal)
Beschreibung: Gunnen van perceel 1 en 2 aan één hoofdaannemer.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen