510954-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W SKAWINIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W SKAWINIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 4 346 300 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku
Vorherige Bekanntmachung354938-2025
Interne KennungEO/EE/003/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen10% szacunkowej ilości zakupu energii