See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO, KOSMETYKÓW I CHEMIKALIÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, kosmetyków i chemikaliów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 1A do SWZ – Części 1-59.
Vorherige Bekanntmachung: 255406-2025
Interne Kennung: ZP.261.5.2025.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696300 Chemische Reagenzien, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: 21 Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0022
Titel: 22 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 40