See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky nových stupňů pro různé typy pohyblivých schodů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka originálních stupňů pro pohyblivé schody Schindler, Otis, Thyssen, Kone, ET-3 a ET-4 (dále „předmět plnění“). Předmět plnění musí splňovat veškeré rozměrové a kvalitativní vlastnosti v souladu s Rámcovou dohodou a Normou ČSN EN 115-1 (tato norma stanovuje bezpečnostní zásady pro konstrukci a instalaci pohyblivých schodů a pohyblivých chodníků a pojednává o všech závažných nebezpečích, nebezpečných situacích a událostech tak, aby osoby a předměty byly ochráněny před riziky úrazů a nehod při montáži, provozu, údržbě a inspekčních prohlídkách). Zadavatel upozorňuje dodavatele, že soulad předmětu plnění s Rámcovou dohodou a Normou ČSN EN 115-1 bude ze strany zadavatele ověřen v rámci součinnosti před podpisem smlouvy s vybraným dodavatelem formou ověření předloženého vzorku dle čl. 14 této zadávací dokumentace. Bližší specifikace předmětu plnění je dále uvedena v závazném návrhu Rámcové dohody k příslušné části veřejné zakázky, Příloha č. 1a-1e.
Vorherige Bekanntmachung: 41822-2021
Interne Kennung: Dodávky nových stupňů pro různé typy pohyblivých schodů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky nových stupňů pro různé typy pohyblivých schodů – Schindler – část 3
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka originálních stupňů pro pohyblivé schody v části 3 VZ - Schindler (dále „předmět plnění“). Předmět plnění musí splňovat veškeré rozměrové a kvalitativní vlastnosti v souladu s Rámcovou dohodou a Normou ČSN EN 115-1 (tato norma stanovuje bezpečnostní zásady pro konstrukci a instalaci pohyblivých schodů a pohyblivých chodníků a pojednává o všech závažných nebezpečích, nebezpečných situacích a událostech tak, aby osoby a předměty byly ochráněny před riziky úrazů a nehod při montáži, provozu, údržbě a inspekčních prohlídkách). Bližší specifikace předmětu plnění je dále uvedena v závazném návrhu Rámcové dohody k příslušné části veřejné zakázky, Příloha č. 1c.
Interne Kennung: 000009 00 23
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 000005 00 23
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky nových stupňů pro různé typy pohyblivých schodů, dle Přílohy ZD č. 1d a 4d
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka originálních stupňů pro pohyblivé schody Thyssen (dále „předmět plnění“). Předmět plnění musí splňovat veškeré rozměrové a kvalitativní vlastnosti v souladu s Rámcovou dohodou a Normou ČSN EN 115-1 (tato norma stanovuje bezpečnostní zásady pro konstrukci a instalaci pohyblivých schodů a pohyblivých chodníků a pojednává o všech závažných nebezpečích, nebezpečných situacích a událostech tak, aby osoby a předměty byly ochráněny před riziky úrazů a nehod při montáži, provozu, údržbě a inspekčních prohlídkách). Bližší specifikace předmětu plnění je dále uvedena v závazném návrhu Rámcové dohody k části veřejné zakázky č. 4, Příloha č. 1d.
Interne Kennung: 000007 00 23