51100-2026 - Ergebnis
Niederlande – Pflegearbeiten für Sportplätze – Onderhoud sportparken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud sportparken
BeschreibungHet uit te voeren werk is gelegen in sportpark Hoge Neerstraat, sportpark Lage Banken en sportpark Streek, te Etten-Leur. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a) onderhoud grassportvelden b) onderhoud kunstgras sportvelden c) onderhoud gazons d) onderhoud beplantingen e) onkruidbestrijding op verhardingen Zie bestek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie leidraad Zie bestek
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar, van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2027. De overeenkomst kan optioneel door opdrachtgever twee (2) keer worden verlengd met de duur van één (1) jaar.