See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Orvostechnikai eszközök beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés orvostechnikai eszközök beszerzésére két részajánlattételi körben a közbeszerzési dokumentumok szerinti műszaki termékleírásban meghatározottak szerint. 1. rész: Kardiológiai eszközök 2. rész: Urológiai és radiológiai eszközök Ajánlattevők részenként, az adott részben meghatározott valamennyi eszközre vonatkozó, teljes ajánlatot nyújthatnak be. Az adott részen belül részajánlat nem tehető. Amennyiben az adott részen belül valamely eszközre vonatkozóan ajánlattevő nem tesz ajánlatot, az az adott részre tett ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Valamennyi részben: - kizárólag gyári, új eszközök ajánlhatók meg. A felújított vagy kiállításokon, szakmai bemutatókon, vásárokon korábban használt vagy bemutatóként üzemeltetett eszközök használt terméknek minősülnek, ezért nem fogadhatók el. - Az ajánlati árat úgy kell megadni, hogy az általános forgalmi adón kívül tartalmazzon minden járulékos költséget, függetlenül azok formájától és forrásától. Az ajánlati árnak teljes körűnek kell lennie, vagyis magában kell foglalnia valamennyi ajánlattevői kifizetési igényt. Az ajánlati árnak tartalmaznia kell mindazokat a költségeket, amelyek az ajánlat tárgyának eredményfelelős megvalósításához, az ajánlati feltételekben rögzített feltételek betartásához szükségesek. Az ajánlati árnak magában kell foglalnia különösen a megajánlott készülékek és az előírt kiegészítők árát, a helyszínre szállítás-, az installálás/telepítés-, az üzembe helyezés- és az 1 napos próbaüzem költségét, valamint használatuk kezelőszemélyzetnek történő betanítását. Nyertes ajánlattevő kötelezettséget vállal továbbá, hogy magyar nyelvű használati utasítást biztosít, illetve a leszállított termékek szervizelését ellátja (jótállási időtartam alatt). A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § 47. § és 48. § alapján amennyiben a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozások szerepelnek, a hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, az előírt hivatkozások minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezéssel együtt értelmezendők, mely alapján az ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Vorherige Bekanntmachung: 444516-2026
Interne Kennung: EKR000988962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő figyelemmel a Kbt. 81. § (4)-(5) bekezdéseire, az ajánlatok bírálatát - ideértve annak aránytalanul alacsony ár vizsgálatára vonatkozó részét is - az ajánlatok értékelését követően végzi el.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kardiológiai eszközök
Beschreibung: 1. 1 db Felső-közép Kategóriás Ultrahang készülék vizsgálófejjel Gyári saját monitor mérete min. 22" Monitor felbontása min. 1920x1080 pixel Oldalirányokban elfordítható, kezelőfelülettől függetlenül állítható, dönthető monitor Kezelőfelület állítható magasságú és elfordítható Érintőképernyős vezérlőfelület „Multi-touch” LCD érintőképernyő interaktív, dinamikus szoftver menükkel mérete min. 12" Egyidejűleg a készülékhez elosztó adapter nélkül csatlakoztatható vizsgálófejek száma min. 4 Maximális akusztikus frame-rate B-módban min. 2800 kép/sec Maximális akusztikus frame-rate Color Doppler módban min. 200 kép/sec Szöveti harmonikus képalkotás Többfokozatú szemcsésség-csökkentő eljárás Rendszer dinamika tartomány min. 360 dB Automatikus képoptimalizálás egy gombnyomásra 2D módban Vizsgálati megjelenítési mélység min. 40 cm (a képernyőn is megjelenő rendszeradat) Digitálisan feldolgozott csatornák száma min. 7.000.000 db max. 12.000.000 db (értékelési szempont) Zoom valós idejű képen min. 12x Zoom kimerevített képen min. 12x 2. 1 db 12 csatornás EKG készülék Könnyen kezelhető, hordozható EKG készülék Kijelző beépített színes kapacitív érintőképernyő min. 8” Képernyő felbontása min. 800 x 480 pixel Alfanumerikus billentyűzet Gyári készülékkocsitól függetlenül, arról levéve is használható Készülék súlya max. 7 kg min. 4 kg (értékelési szempont) Akkumulátoros és hálózati üzemmód Akkumulátoros üzemmódban monitorozási idő min. 3 óra Felvételek tárolására alkalmas belső memória min. 100 felvétel Az EKG készülékhez vonalkódolvasó csatlakoztatható betegadat azonosításához Kijelzőn egyidejűleg megjeleníthető csatornák száma min. 12 Grafikus elvezetés ellenőrzés a pácienskábel pontos felhelyezésének elősegítésére Elektróda leesés figyelmeztetés 12 elvezetéses adatgyűjtés és analízis 12 elvezetéses mérés és interpretáció Az EKG készülék által készített riport (min. görbék, mérés, interpretáció) a készülék képernyőjén megjeleníthető Automata és manuális üzemmódok Full disclosure EKG tárolás min. 1 görbén Aritmia analízis üzemmód Akut coronaria szindróma elemzés myocardialis infarktus és instabil angina pectoris megállapítására (értékelési szempont) Defibrillátor védelem Mintavételezési frekvencia (nem pacemaker spyke üzemmódban) min. 500 sps Pacemaker detektálás Frekvencia válasz: min. 0,05 – 150 Hz CMRR (AC szűrő bekapcsolása mellett) min. 100 dB Beépített hőírós nyomtató, mely legalább 12 csatorna egyidejű nyomtatására alkalmas A kinyomtatott felvételen a csatornák hosszúsága csatornánként min. 10mp az összes csatornára vonatkozóan Papírsebesség állítható min. 25, 50 mm/s .pdf formátumú riportok exportálási lehetősége A készülék kardiológiai informatikai menedzsment rendszerrel kompatibilis, abba beköthető, (12 elvezetéses EKG felvételek küldése, ahol az EKG felvételek további elemzése, mérése, összehasonlítása, archiválása végezhető, valamint a felvételek a készülékbe visszaküldhetők, annak képernyőjén megjeleníthetők) Wireless hálózati csatlakozás (WLAN) a kardiológiai menedzsment rendszerhez A készülék által megjelenített dátum és idő hálózaton keresztül történő valós idejű automatikus szinkronizálási lehetősége Nyugalmi EKG készülékhez kapcsolódó tartozékok: 1 db páciens kábel készlet 1 db végtagi elektróda készlet 1 db mellkasi elektróda készlet 1 csomag EKG regisztráló papír Gyári gurulóállványos készülékkocsi az EKG fogadására, min. 2 tárolórekesszel További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000988962026/1
Los: LOT-0002
Titel: Urológiai és radiológiai eszközök
Beschreibung: 1. 1 db Magas tudású urológiai/radiológiai ultrahang berendezés Gyári saját monitor mérete min. 23" Monitor felbontása min. 1920x1080 pixel Oldalirányokban elfordítható, kezelőfelülettől függetlenül állítható, dönthető monitor Állítható magasságú, géptesttől függetlenül elforgatható kezelőfelület Kezelőfelület könnyen tisztítható és fertőtleníthető, teljes egészében folyadékálló kivitelű (értékelési szempont) Érintőképernyős vezérlőfelület Érintőképernyő mérete min. 14" Digitális beamformer Rendszer dinamika tartomány min. 300 dB Rendszer frekvencia tartomány felső határa min. 24 MHz Minden megajánlott fejjel alkalmazható szöveti harmonikus képalkotás (THI) Szürkeségi fokozatok száma min. 256 Maximális vizsgálati mélység min. 45 cm Zoom élő és merevített képen min. 10x 2. 1 db Felső-közép tudású urológiai/radiológiai ultrahang berendezés Gyári saját monitor mérete min. 21,5" Monitor felbontása min. 1920x1080 pixel Oldalirányokban elfordítható, kezelőfelülettől függetlenül állítható, dönthető monitor Állítható magasságú, géptesttől függetlenül elforgatható kezelőfelület Érintőképernyős vezérlőfelület Érintőképernyő mérete min. 13" Digitális beamformer Rendszer dinamika tartomány min. 250 dB Rendszer frekvencia tartomány felső határa min. 22 MHz Minden megajánlott fejjel alkalmazható szöveti harmonikus képalkotás (THI) Szürkeségi fokozatok száma min. 256 Maximális vizsgálati mélység min. 40 cm Zoom élő és merevített képen min. 10x 3. 3 db Flexibilis cystoscope, 1 db fényforrás Látómező: min: 120° Látószög: min. 0° Mélység élesség: min. 3- 50 mm Hajlíthatóság: minimum 0-210° fel/ 0-120° le Distális vég átmérő: maxi.: 11.7 Fr (4,6 mm) Munkacsatorna: min.: 7 Fr Teljes hossz: max. 700 mm Munkahossz: max. 380 mm 4. 1 db Uroflowméter Vezeték nélküli számítógép alapú digitális uroflowmetriás készülék Digitális uroflow sensor bluetooth dongle kapcsolattal a PC-hez Tölcsér, gyűjtő edény és állítható állvány Automatikus vizsgálat indítás vizelet érzékelésekor Automatikus hiba detektálás Automatikus analízis Vizelő szék, gyermek is Elemmel vagy hálózatról is működtethető uroflow sensor Vizeletfolyási sebesség legalább 25 ml/s és 100 ml/s között több lépésben Mintavételezési frekvencia min. 5 Hz Vizelet mennyiség: min. 0-1000 ml Mérési idő: kb. 180 mp +/- 30 mp 5. 1 db Urológiai vizsgálóágy Beégetett műanyagfestéssel ellátott acél vázszerkezet Három részes fekvő felület Elektromosan állítható magasság, lábpedállal A magasság állítás tartománya min. 55-90 cm Állítható magasságú fejtartó Állítható háttámla A háttámla állíthatóság: min. 0 - 80° Állítható egy részes lábtartó A lábtartó állíthatósága: min. 0 - -80° Goepel- féle csészés lábtartó pár A csészés lábtartó gömbcsuklóval állítható A csészés lábtartó az ágy huzatával megegyezően kárpitozva (értékelési szempont) Trendelenburg állítás lehetősége A Trendeleburg állítás mértéke min. 10° Kihúzható rozsdamentes acél tampontál az ülőlap alá szerelve Műbőrrel borított, min. 6 cm vastag, M2 tűzállóságú, min. 25 kg/m3 sűrűségű szivacs fekvőfelület Legalább 10 féle színben választható, műbőr huzat A négy láb közül legalább egy szintezhető A háttámla hossza: min. 65 cm, max. 75 cm Az ülőlap hossza: min. 40 cm, max. 45 cm Az egy részes lábtartó hossza: min. 40 cm, max. 45 cm A feklap hossza betolt fejtartóval: min. 155 cm, max. 175 cm A feklap hossza kihúzott fejtartóval: min. 175 cm, max. 195 cm A feklap szélessége: min. 55 cm, max. 65 cm Maximális terhelhetősége: min. 200 kg Tartozék: papírlepedőtartó 6. 2 db Kisméretű műszerasztal Rozsdamentes műszerasztal 2 polcos Kerekeken guruló Méret: 60x40x80 cm (+/- 10% eltérés lehet) További részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000988962026/2