2. Verfahren
Verfahren
Titel: Matportioner till grundskola, förskola och äldreomsorg i Bräcke
Beschreibung: Bräcke kommun upphandlar tillagning och servering av matportioner samt lokal för servering till Bräcke skola (grundskola och förskoleklass) och dess fritidsverksamhet samt tillagning och leverans av mat i kantiner till förskolan och tillagning och leverans av matportioner i portionsförpackningar och mat i kantiner till äldreomsorg i Bräcke. Syftet är att ingå ramavtal för successiva avrop av upphandlade tjänster under avtalstiden.
Interne Kennung: Ref 2025/563 05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000