2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI I MEBLI MEDYCZNYCH, DODATKOWEGO ASORTYMENTU NA SOR
Beschreibung: DOSTAWA I MONTAŻ RÓŻNYCH MEBLI I MEBLI MEDYCZNYCH, WYKONANIE, DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI W ZABUDOWIE ORAZ MEBLI MEDYCZNYCH W ZABUDOWIE WRAZ Z DOSTAWĄ DODATKOWEGO ASORTYMENTU MAJĄCEGO STANOWIĆ WYPOSAŻENIE SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Interne Kennung: WSzSL/FZ-67/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 uPzp tj. ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione - wyznacza w niniejszym postępowaniu 21 dniowy termin składania ofert (Zamawiający uwzględnił dłuższy niż minimalny termin określony w art. 138 ust. 2 uPzp ze względu na wymóg odbycia wizji lokalnej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39100000 Möbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 33192200 Medizinische Tische, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 44619000 Sonstige Behälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1_DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI NA SOR
Beschreibung: DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI W ZABUDOWIE ORAZ MEBLI MEDYCZNYCH W ZABUDOWIE DLA SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: 2_DOSTAWA WYPOSAŻENIA DODATKOWEGO NA SOR
Beschreibung: DOSTAWA DODATKOWEGO ASORTYMENTU MAJĄCEGO STANOWIĆ WYPOSAŻENIE SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Interne Kennung: 2