2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oblast Morava_region Brno – zajištění havarijní služby, provádění servisních prací, oprav a údržby tepelných zařízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění pravidelného servisu, servisních kontrol zařízení, zajištění havarijní služby a odstraňování poruch ohrožující dodávku tepla a teplé užitkové vody v tepelných zařízeních objednatele v regionu Brno – seznam lokalit a zařízení je uveden v příloze č. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00008054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oblast Morava - region Brno – zajištění havarijní služby, provádění servisních prací, oprav a údržby tepelných zařízení
Beschreibung: Předmětem zakázky je provádění pravidelného servisu, servisních kontrol zařízení, zajištění havarijní služby a odstraňování poruch ohrožující dodávku tepla a teplé užitkové vody v tepelných zařízeních objednatele v regionu Brno – seznam lokalit a zařízení je uveden v příloze č. 2 zadávací dokumentace.