2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych położonych na terenie Gminy Prażmów.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych jak i zgromadzonych selektywnie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, położonych na terenie gminy Prażmów. Szczegółowy opis przedmiotu i zakresu zamówienia został określony w Załączniku Nr 9 do SWZ oraz Załączniku nr 10 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZAM.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych położonych na terenie Gminy Prażmów