511100-2026 - Wettbewerb
Lettland – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Metodiskā materiāla “Vadlīnijas pašvaldībām Bērnu tiesību aizsardzības programmas izstrādei un īstenošanai” izveide
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metodiskā materiāla “Vadlīnijas pašvaldībām Bērnu tiesību aizsardzības programmas izstrādei un īstenošanai” izveide
Beschreibung: Metodiskā materiāla “Vadlīnijas pašvaldībām Bērnu tiesību aizsardzības programmas izstrādei un īstenošanai” izveide
Interne Kennung: BAC 2026/4.1-5/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000