511127-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Slowenien – Ausrüstung für Koronarangiografie – Priprava prostora in dobava angiografa z vzdrževanjem
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priprava prostora in dobava angiografa z vzdrževanjem
Beschreibung: Naročnik JZZSBJ izvaja javno naročilo za pripravo prostora (GOI dela), dobavo medicinskega aparata angiografa in spremljajoče medicinske opreme po pooblastilu in za račun UIZ, projektiranje, šolanje in pogarancijsko vzdrževanje pa v svojem imenu in za svoj račun.
Interne Kennung: JN14/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123220 Ausrüstung für Koronarangiografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 521343