See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 32500000 Fernmeldebedarf, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: obszar Zawiercie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, w tym poszczególnych części Przedmiotu Zamówienia, został określony w SWZ oraz w Projekcie Umowy.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- obszar Dąbrowa Górnicza
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3- obszar Będzin
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4- obszar Olkusz, Wolbrom
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5- obszar Trzebinia
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6- obszar Jaworzno
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7- obszar Mysłowice, Imielin, Chełm Śląski
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8- obszar Sosnowiec
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/06681/2025 Zadanie nr 8