2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Horecavoorzieningen
Beschreibung: De verzorging van restaurant het Refectorium, restaurant des Juges, banqueting, evenementen, vergaderservices en maatwerk bij het Vredespaleis in Den Haag. Het betreft hier de horecavoorzieningen voor het Vredespaleis in Den Haag. Dit betreft het bedrijfsrestaurant, het a la carte restaurant en de banqueting en evenementen. De omvang is ongeveer €900.000,- per jaar, waarvan €600.000,- omzet vanuit banqueting en evemenenten is. (cijfers 2024).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Horecavoorzieningen
Beschreibung: De exploitatie van restaurant Refectorium; De exploitatie van restaurant Des Juges; De verzorging van studentencourses; De verzorging van banqueting en vergaderservice; De verzorging van maatwerk en evenementen. De exploitatie van restaurant Refectorium; De exploitatie van restaurant Des Juges; De verzorging van studentencourses; De verzorging van banqueting en vergaderservice; De verzorging van maatwerk en evenementen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële opdracht kan verlengd worden met tweemaal (2) één (1) jaar.