2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetická opatření v objektu ZŠ a MŠ Libá
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci energeticky úsporných opatření na objektu ZŠ a MŠ Libá, jejichž cílem je snížení energetické náročnosti budovy, zvýšení uživatelského komfortu a zajištění efektivnějšího a ekologičtějšího provozu objektu. Součástí předmětu plnění je zejména: - provedení stavebních úprav obálky budovy, a to včetně zateplení fasády objektu, výměny stávajících výplní otvorů a výměny střešní krytiny a částečné výměny střešní konstrukce; - modernizace systému vytápění objektu spočívající ve výměně stávajícího zdroje tepla za nový systém tepelného čerpadla země/voda, včetně kompletní instalace technologie a všech souvisejících profesí, napojení na stávající systémy a uvedení zařízení do provozu; - instalace systému řízeného větrání se zpětným získáváním tepla (rekuperace) pro vybrané části budovy; a - zavedení prvků efektivního nakládání s energií a optimalizaci provozu k regulaci její spotřeby včetně implementace nástrojů energetického managementu.
Interne Kennung: Zateplení a EO ZŠ a MŠ Libá
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení na stavební práce zadávané dle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45443000 Fassadenarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001