511160-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Rámcová dohoda na zhotovitele souvislých oprav živičných povrchů silnic v majetku Ústeckého kraje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zhotovitele souvislých oprav živičných povrchů silnic v majetku Ústeckého kraje
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s dodavateli zajišťujícími souvislé opravy živičných povrchů silnic v majetku Ústeckého kraje. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 48 měsíců od podpisu Rámcové dohody maximálně s 8 účastníky, jejichž nabídky budou v zadávacím řízení vybrány jako nejvhodnější. Jednotlivá plnění Rámcové dohody budou zadávána s obnovením soutěže na základě dílčích poptávek – minitendrů, hodnocených na základě hodnotícího kritéria nejnižší nabídkové ceny.
Interne KennungVZ-6786/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungčást 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z prováděcích smluv, které budou uzavřena s některým z vybraných dodavatelů. Termíny plnění vyplývající z článku související s „termíny plnění“ prováděcí smlouvy a mohou být změněny v následujících případech: • z důvodu potřeby provedení dodatečných prací či změn díla, které budou provedeny v souladu s § 222 ZZVZ a které mají prokazatelný vliv na provádění díla, a to vždy o dobu nezbytnou k jejich provedení; • z důvodu prodlení na straně zadavatele či vyšší moci, a to o dobu jeho trvání. b) Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody, která bude uzavřena s vybranými dodavateli, a to - indexace stavebních prací dle inflační doložky. Konkrétní podmínky těchto vyhrazených změn jsou popsány v Prováděcí smlouvě a v Příloze č. 2 Rámcové dohody, které jsou přílohami zadávací dokumentace.