511161-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Verpflegungsdienste – Közétkeztetési szolgáltatás biztosítása
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közétkeztetési szolgáltatás biztosítása
Beschreibung: Ajánlatkérő a következő szolgáltatások biztosítását várja el Ajánlattevőtől: gyermekétkeztetés biztosítása
Interne Kennung: EKR001348712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pont alapján a legjobb ár-érték arány szempontja alapján értékeli. Pontozás: részszempontonként 0-10 pont adható. 1. értékelési szempont: fordított arányosítás 2-4. értékelési szempont.: pontkiosztás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Közétkezési szolgáltatás biztosítása
Beschreibung: Az Ajánlattevő feladata Eger Megyei Jogú Városának nevelési-oktatási intézményei részére közétkeztetési szolgáltatás biztosítása - étkezésenként: reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora formájában – és konyha üzemeltetése. Tájékoztató jelenlegi napi mennyiségek (napi adagszám): • reggeli: 520 adag • tízórai: 1160 adag • ebéd: 2819 adag • uzsonna: 1160 adag • vacsora: 520 adag Mindösszesen (minden étkezés egyben) naponta: 6179 adag Nyertes Ajánlattevőnek diétás étkeztetés biztosítása is szükséges a műszaki leírásban rögzítettek szerint. Az ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy a fenti adagszámok tájékoztató jellegűek, a felek közötti elszámolás a ténylegesen megrendelt és kiszállított mennyiségek alapján történik a szerződéstervezetben foglaltak szerint. Az ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy az alábbi számok becsült értékek, alapjául a 2026. évi tervadatok szolgáltak és az alábbi számok +/- 20 %-kal eltérhetnek. Részletesen a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a szolgáltatás ellátásához a közbeszerzési dokumentumban szerepeltetett főzőkonyhákat azok meglévő felszerelési eszközeivel és kapcsolódó helyiségeivel együtt nyertes ajánlattevő rendelkezésére bocsátja. Nyertes ajánlattevő köteles a rendelkezésére bocsátott helyiségeket és eszközöket bérbe venni, azokat a megkötött szerződésnek, a jogszabályi és hatósági előírásoknak megfelelően működtetni, üzemeltetni és havonta 2.938.745,- Ft + áfa összegű bérleti díjat megfizetni. Az üzemeltetésbe adott helyiségek száma: 1 db főző- és tálalókonyha, továbbá 10 db tálalókonyha. Részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban és szerződéstervezetben.
Interne Kennung: EKR001348712026/1