See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie – DNS pre Generálnu prokuratúru SR a krajské prokuratúry
Beschreibung: Predmetom zákazky zadávanej v rámci dynamického nákupného systému je zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenia distribučných služieb pre odberné miesta Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky a 8 krajských prokuratúr, a to: KP v Bratislave, KP v Trnave, KP v Trenčíne, KP v Nitre, KP v Žiline, KP v Banskej Bystrici, KP v Prešove, KP v Košiciach. Predmet zákazky zahŕňa najmä: • dodávku elektrickej energie v dohodnutom množstve, • prevzatie zodpovednosti za odchýlku za odberné miesto verejného obstarávateľa, • zabezpečenie distribúcie elektrickej energie do všetkých odberných miest vrátane zabezpečenia prístupu do distribučnej sústavy, • poskytovanie súvisiacich služieb, najmä zákaznícku podporu, pravidelné vyúčtovanie dodávky a distribúcie elektrickej energie, poskytovanie prehľadov, reportov a elektronickej komunikácie.
Interne Kennung: ID EVO 552373
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky zadávanej v rámci dynamického nákupného systému je zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenia distribučných služieb pre odberné miesta Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky a 8 krajských prokuratúr, a to: KP v Bratislave, KP v Trnave, KP v Trenčíne, KP v Nitre, KP v Žiline, KP v Banskej Bystrici, KP v Prešove, KP v Košiciach. Dodávka bude realizovaná do jednotlivých odberných miest verejného obstarávateľa v súlade so zákonom č. 251/2012 Z. z. o energetike a príslušnými vykonávacími predpismi. Predmet zákazky zahŕňa najmä: • dodávku elektrickej energie v dohodnutom množstve, • prevzatie zodpovednosti za odchýlku za odberné miesto verejného obstarávateľa, • zabezpečenie distribúcie elektrickej energie do všetkých odberných miest vrátane zabezpečenia prístupu do distribučnej sústavy, • poskytovanie súvisiacich služieb, najmä zákaznícku podporu, pravidelné vyúčtovanie dodávky a distribúcie elektrickej energie, poskytovanie prehľadov, reportov a elektronickej komunikácie.