2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ27_2024 - Implementace systému pro vícefaktorové ověřování
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je implementace systému pro vícefaktorové ověřování (dále také Multi-factor Authentication nebo MFA) v rámci kterého je požadováno následující: 1. Implementace systému pro vícefaktorové ověřování a dodávka hardware a. 2 ks hardwarového řešení systému, který bude v režimu vysoké dostupnosti funkce reverzní proxy, load balanceru a aplikační proxy pro řízení přístupu k aplikacím a službám – dále jen systém ADC (Application Delivery Controller). Tento systém ADC bude umístěn před vlastními servery MS Exchange a bude zajišťovat terminaci HTTPS provozu, autentizaci uživatelů a balancování provozu na cílové servery MS Exchange. Součástí dodávky je dodání produktové licence, a SLA podpory. b. Dodání systému poskytujícího funkci dalšího faktoru v rámci MFA (Multi-factor Authentication) k současnému způsobu ověření uživatele jménem a heslem – dále jen systém MFA. Součástí dodávky je dodání produktové licence. c. Implementace, tj.: i. Návrh, nasazení, uvedení do provozu, konfigurace, testování a technická dokumentace systému ADC. ii. Návrh, nasazení, uvedení do provozu, konfigurace, testování a technická dokumentace systému MFA. iii. Rozšíření stávajícího webového samoobslužného systému ČRo (interní certifikační autorita ČRo) o vydávání konfiguračních profilů s certifikáty pro klientská zařízení Apple iOS. 2. Podpora a rozvoj a. Podpora provozu – řešení SLA incidentů b. Požadavky na drobné úpravy a rozvoj
Interne Kennung: VZ27/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72100000 Hardwareberatung, 72700000 Computernetze, 72400000 Internetdienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72100000 Hardwareberatung, 72400000 Internetdienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo poptat nové dodávky. Předpokládaná hodnota těchto nových dodávek činí 1.000.000,- Kč bez DPH. Tyto nové dodávky zadavatel blíže vymezuje jako: • Náklady spojené s navýšením počtu požadovaných licencí pro systém MFA po dobu trvání rámcové dohody. • Náklady spojené s vyššími či přísnějšími parametry SLA (například nastavení kratších reakčních dob odezvy na vzniklé požadavky anebo kratší čas vyřešení požadavku) nebo rozvoj (například zvýšení pracnosti v oblasti napojení na další nebo nové systémy, konfigurace nebo nastavení, které vzniknou na základě nově vzniklých nároků na zajištění kybernetické bezpečnosti).