511200-2026 - Ergebnis
Rumänien – Niederspannungskabel – Cabluri si conductoare de JT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cabluri si conductoare de JT
Beschreibung: Obiectul Acordului Cadru este achizitia de Cabluri si conductoare de JT. Frecventa contractelor subsecvente: 6 luni sau ori de cate ori apare necesitatea achizitionarii produselor din acordul cadru, in functie de realizarea lucrarilor de investitii si mentenenta in retelele de distributie energie electrica. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a solicitarilor de participare: 17 zile. Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a solicitărilor de participare.
Interne Kennung: 2025_159
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321210 Niederspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se vor achizitiona Cabluri si conductoare de JT, conform Caiet de Sarcini. Contractele subsecvente vor fi atribuite la 6 luni sau ori de cate ori apare necesitatea achizitionarii produselor din acordul cadru, in functie de realizarea lucrarilor de investitii si mentenenta in retelele de distributie energie electrica. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care urmeaza a fi atribuit pe durata acordului cadru este 34.634.840,29 lei fara TVA. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, respectiv cantitatile minime si maxime ale unui contract subsecvent se regasesc in Caietul de Sarcini, pag. 5-6.
Interne Kennung: 1