2. Verfahren
Verfahren
Titel: AT-2026-21: Marktconsultatie Vereenvoudiging MKI Staal
Beschreibung: Rijkswaterstaat wil met u in gesprek gaan over Vereenvoudiging MKI (milieukostenindicator) Staal. Uw expertise en ervaring zijn van groot belang voor de doorontwikkeling van inkopen van duurzaam staal. Graag nodigen wij u uit voor gesprek op Maandag 14 September. Met als doel om het beeld van de marktpartijen en overheden over de nut en noodzaak voor vereenvoudigde MKI van staal bij inkopen met MKI in de BPKV. Daarnaast ontvangen wij graag input op de concept aanpak die gepresenteerd zal worden en hoe we in het vervolgtraject kunnen samenwerken om een breed gedragen aanpak te krijgen. Aanvullende informatie volgt later. Wij verzoeken u zich uiterlijk vrijdag 31 augustus aan te melden via de berichtenmodule in TenderNed. Om ruimte te geven aan zoveel mogelijk organisaties, verzoeken wij u om maximaal twee deelnemers per organisatie af te vaardigen. --
Interne Kennung: AT-2026-21
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14000000 Bergbau, Basismetalle und zugehörige Erzeugnisse, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Rijkswaterstaat wil met u in gesprek gaan over Vereenvoudiging MKI (milieukostenindicator) Staal. Uw expertise en ervaring zijn van groot belang voor de doorontwikkeling van inkopen van duurzaam staal. Graag nodigen wij u uit voor gesprek op Maandag 14 September. Met als doel om het beeld van de marktpartijen en overheden over de nut en noodzaak voor vereenvoudigde MKI van staal bij inkopen met MKI in de BPKV. Daarnaast ontvangen wij graag input op de concept aanpak die gepresenteerd zal worden en hoe we in het vervolgtraject kunnen samenwerken om een breed gedragen aanpak te krijgen. Aanvullende informatie volgt later. Wij verzoeken u zich uiterlijk vrijdag 31 augustus aan te melden via de berichtenmodule in TenderNed. Om ruimte te geven aan zoveel mogelijk organisaties, verzoeken wij u om maximaal twee deelnemers per organisatie af te vaardigen.
Interne Kennung: 1