511211-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Beschreibung: Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029 SKLOP 1- PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO PESNICA SKLOP 2- PREVOZ UČENCEV V PODRUŽNIČNO OSNOVNO ŠOLO PERNICA SKLOP 3- PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO JARENINA SKLOP 4- PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO JAKOBSKI DOL SKLOP 5- PREVOZ OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI IZ OBČINE PESNICA V CENTER GUSTAVA ŠILIHA IN OSNOVNO ŠOLO ZA SLUH IN GOVOR MARIBOR
Interne Kennung: JN-75623
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO PESNICA-
Beschreibung: prevoz učencev v OŠ
Interne Kennung: 521459
Los: LOT-0002
Titel: PREVOZ UČENCEV V PODRUŽNIČNO OSNOVNO ŠOLO PERNICA
Beschreibung: prevozi otrok
Interne Kennung: 521460
Los: LOT-0003
Titel: PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO JARENINA
Beschreibung: prevoz učencev
Interne Kennung: 521461
Los: LOT-0004
Titel: PREVOZ UČENCEV V OSNOVNO ŠOLO JAKOBSKI DOL
Interne Kennung: 521462
Los: LOT-0005
Titel: PREVOZ OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI IZ OBČINE PESNICA V CENTER GUSTAVA ŠILIHA IN OSNOVNO ŠOLO ZA SLUH IN GOVOR MARIBOR
Interne Kennung: 521463