See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priebežné poskytovanie komplexných odborných poradenských a konzultačných služieb v rezorte kultúry
Beschreibung: Predmetom zákazky bude priebežné poskytovanie odborných poradenských a konzultačných služieb súvisiacich s posilnením odborných administratívnych kapacít v rezorte kultúry, vypracovaním odborných stanovísk a analýz, auditov, overenie, kontrola, posúdenie a vypracovanie štúdií v závislosti od aktuálnych potrieb Ministerstva kultúry SR a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti pri čerpaní nenávratných finančných prostriedkov EÚ alebo prostriedkov štátneho rozpočtu. Plnenie bude prebiehať len na základe aktuálnych požiadaviek počas platnosti Rámcovej dohody uzavretej na obdobie 48 mesiacov, ktorá nezakladá automatické plnenie. Podrobnosti sú uvedené v Súťažných podkladoch.
Interne Kennung: MK-4154/2006-443
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky bude priebežné poskytovanie nižšie špecifikovaných odborných poradenských a konzultačných služieb, posilnenie odborných administratívnych kapacít v rezorte kultúry, vypracovanie odborných stanovísk a analýz, audit, overenie, kontrola, posúdenie a vypracovanie štúdií v závislosti od aktuálnych potrieb verejného obstarávateľa pre Ministerstvo kultúry SR a štátne rozpočtové a príspevkové organizácie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti , ktoré sú uvedené v Prílohe č. 12 k Súťažným podkladom.