2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ - sanační zásah v areálu společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Sanační zásah v areálu společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s.“, zpracované v Ostravě v září 2025 (aktualizace leden 2026) společností BIODEGRADACE s.r.o., která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění je realizace opatření a činností nutných k nápravě závadného stavu horninového prostředí a stavebních konstrukcí v areálu společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s.: V rámci sanace nesaturované zóny budou provedeny následující činnosti: • odtěžení a odvoz kontaminovaných zemin, • sanační monitoring, • odstranění vzniklých odpadů v souladu s platnou legislativou, • rekultivace území po provedené sanaci. V rámci sanace stavebních konstrukcí a bouracích prací budou provedeny následující činnosti: • bourací práce, • sanační monitoring, • separace vzniklých odpadů, • odstranění vzniklých odpadů v souladu s platnou legislativou, • rekultivace území po provedené sanaci. Cílem prací je odstranění kontaminace na úroveň, která již nepředstavuje zdravotní ani ekologická rizika dle shora uvedeného Rozhodnutí ČIŽP.
Interne Kennung: MF-18930/2026/6602-14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.