2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych – hydraulik w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie„.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby doposażenia 7 jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie w celu prawidłowej realizacji kursu zawodowego opisanego w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Cel udzielenia zamówienia (art. 83 ust. 1 PZP) Celem zamówienia jest zapewnienie sprzętu i wyposażenia niezbędnego do realizacji kursu hydraulika w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa”. Zakup sprzętu na potrzeby kursów realizowany będzie w następujących jednostkach: • Areszt Śledczy w Koszalinie, ul. Młyńska 71,75-950 Koszalin • Zakład Karny w Koszalinie, ul. Strefowa 17, 75-950 Koszalin, • Zakład Karny w Czarnem, ul. Pomorska 1, 77-330 Czarne, • Areszt Śledczy w Szczecinie, ul. Kaszubska 28,70-226 Szczecin, • Zakład Karny w Stargardzie, al. Żołnierza 42, 73-110 Stargard, • Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Podmiejska 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski, • Zakład Karny w Nowogardzie, ul. Zamkowa 7, 72-200 Nowogard. 4.2. Podział zamówienia na części Zamówienie nie przewiduje dzielenia na części. W celu uporządkowania asortymentu i kalkulacji ceny zamawiający wyodrębnił dwa pakiety wyposażenia: Pakiet A – wyposażenie o wartości jednostkowej powyżej 10 000,00 zł brutto, Pakiet B – wyposażenie o wartości jednostkowej poniżej 10 000,00 zł brutto. Uzasadnienie braku podziału na części: Zamawiający odstąpił od dalszego podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i wyposażenia do realizacji jednego szkolenia. Podział na odrębne części mógłby skutkować nadmiernymi trudnościami związanymi z koordynacją dostaw oraz rozliczeniem. Jednocześnie istnieje potrzeba zapewnienia jednolitego standardu wyposażenia we wszystkich jednostkach objętych wsparciem, co ma istotne znaczenie dla zachowania porównywalnych warunków prowadzenia szkoleń zawodowych. Zamawiający dokonał analizy możliwości podziału i stwierdził, że brak podziału nie ogranicza konkurencji. Przedmiot zamówienia jest standardowy i jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorców działających na rynku dostaw narzędzi i wyposażenia hydraulicznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie